Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (MÜDEK) 11-13 Mart 2018 tarihleri arasında Fakültemiz Gıda, Jeoloji ve Kimya Mühendisliği Bölümlerine ziyaret gerçekleştirmiştir.

Ziyaretin ilk günü Fakültemizin Beşevler 10. Yıl Yerleşkesinde bulunan Kimya Mühendisliği Bölümünde; MÜDEK değerlendirme takımı ve Fakülte Yetkilileri ile bir araya gelerek tanışma toplantısı düzenlenmiş olup, Dekanlığın ve Bölümlerin bulunduğu yerler hakkında bilgi verilmiştir. Ardından Değerlendiriciler, Bölüm Başkanları ile birlikte bölümlere dağılmıştır. Takım Başkanı Prof. Dr. Müjgan ÇULFAZ ise Dekanımız Prof. Dr. Aziz TEKİN ile ziyaret programı hakkında görüşme yapmıştır.

Ziyaretin ikinci günü Dekanımız Prof. Dr. Aziz TEKİN tarafından MÜDEK değerlendiricilerine sunum yapılmış ve sonrasında değerlendirme grupları ilgili bölümlerde çalışmalarına devam etmiştir.

Ziyaretin üçüncü günü saat 14:30’da Rektörlük Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda MÜDEK değerlendiricileri tarafından, çıkış bildirimleri okunmuş ve ziyaret tamamlanmıştır