Haber Arşivi

Gösterilen Kayıt : 13 Toplam Kayıt : 300

Fakültemiz 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Üniversite Yaşamına Uyum Etkinliği Gerçekleştirildi

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılına; Fakültemize yeni kayıt yaptıran öğrenciler için 19-21 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen Üniversite Yaşamına Uyum Programında “Üniversitenize ve Fakültenize Hoş Geldiniz” denilerek başlandı. Programın ilk gününde öğrencilerimiz, bölüm laboratuvarları ile dershanelerini gezerek bölüm öğretim üyeleri ile tanıştı ve kendileri için hazırlanan hediyeleri aldı. Programın ikinci gününde, Rektörlüğün Tandoğan 50. Yerleşkesi Güneş Meydanında düzenlediği […]

Prof. Dr. Mehmet Çetin KOÇAK emekliye ayrılmıştır

Fakültemizin Kimya Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Çetin KOÇAK 04/08/2018 tarihinden itibaren yaş haddinden emekliye ayrılmıştır. Sayın hocamıza vermiş olduğu değerli hizmetleri nedeniyle teşekkür eder, emeklilik yaşamında sağlık ve mutluluklar dileriz.

Tuncay TAŞ Emekliye Ayrılmıştır

Fakültemiz Mali İşler Biriminde görev yapan Tuncay TAŞ, 18/07/2018 tarihinden itibaren kendi isteğiyle emekliye ayrılmıştır. Tuncay Beye vermiş olduğu değerli hizmetleri nedeniyle teşekkür eder, emeklilik yaşamında sağlık ve mutluluklar dileriz.